İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Servis Bölgeleri

sadabad-hali-yikama-istanbul-hali-yikama-firmasi-banner2a

Yakın zamanda tüm İstanbul’da halı yıkama hizmeti vermeye başlayacağız

BAYRAMPAŞA

Bayrampaşa halı yıkama firması olarak, ücretsiz servis hizmeti ile Bayrampaşa’nın en geniş hizmet ağına sahip güvenilir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan halı tesisine sahibiz. Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş halı yıkamahalı yıkama ve halı tamiratı konusunda hizmet veren bir firmadır. Beşiktaş halı yıkama, halı yıkamada öncü firmalar arasında yer alır. Firmanın çalışma şekli evden alıp eve teslim şeklindedir. Siz de halılarınızı Beşiktaş halı yıkamaya emanet edebilirsiniz.

BEYOĞLU

Beyoğlu’nda halı yıkama hizmeti veren Sadabad halı yıkama firmamız sayesinde Beyoğlu ilçesinde halılar tertemiz olacak ve sağlıklı bir ortamda titizlikle yıkanacaktır.  Beyoğlu halı yıkama firması aynı gün ücretsiz servisleri ile verdiğiniz halıları kapınızdan almaya gelmektedir.

ESENLER

Esenler halı yıkama, tam otomatik halı yıkama, sıkma makinası ve kapalı ortam kurutma alanına sahiptir. Esenler bölgesinde en hızlı servisine ve en temiz halı yıkama firmasına sahip olmamızın müşterilerimiz tarafından tercih edilmemiz ile doğru orantılıdır.

EYÜP

Eyüp’te hijyenik koşullarda halı yıkatmak isteyen herkes Sadabad Halı Yıkama firmasını seçiyor. Bizi tercih edenler  ücretsiz ve hızlı servis imkânına sahip olduklarını biliyorlar. Eyüp halı yıkama olarak yıkama işlemleri profesyonel bir çalışma sonucunda gerçekleşmektedir.

FATİH

Fatih Halı Yıkama firmamızda tam otomatik halı yıkama, sıkma ve kapalı alan kurutma odası mevcut olup, profesyonel ekibimizle sizlere temizlik ve halı yıkama hizmeti vermeye hazırız. Halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

GAZİOSMANPAŞA

Firmamızda halılarınızı güven ve konfor ile yıkayabilirsiniz üstelik fiyatlarımızda makul ve tam istediğiniz gibidir. Halılarınızı Gaziosmanpaşa halı yıkamada memnuniyet garantimiz ve referanslarımız ile size hizmetlerimizin en iyisini vermeye çalışıyoruz.

KAĞITHANE

Kağıthane halı yıkama firması olarak sektördeki tecrübemiz, ustalık, kaliteli ve sağlıklı temizlikle en iyi hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü işinde dürüst ve dikkatli çalışan ekibimizle şile halı yıkama endüstriyel temizlik alanlarında en iyi kalitede hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

SARIYER

Sarıyer Halı Yıkama sektöründe titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinen ve sürekli kendisini yenilemiş  bir kuruluştur. Sarıyer Halı Yıkama olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle ve çalışan personelimizle  siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek üzere çalışmaktayız

SULTANGAZİ

Sultangazi Halı YıkamaSultangazi’de halı yıkama yapan yerlerin başında gelir. Sultangazi’nin en iyi halı yıkama firmasıdır. Sadabad Halı Yıkama Fabrikası personeli, hizmeti ve kalitesi ile Sultangazi bölgesinde ücretsiz servis ve garantili hizmet sunmaktadır.

ŞİŞLİ

Firmamız Şişli Halı Yıkama olarak evinizde bulunan bütün halıları ilk günkü gibi tertemiz yapıyor. Şişli Halı Yıkama Fabrikası uzman kadrosu ve son teknolojik cihazlarıyla sizlere mükemmel halı temizliğini sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden bir ekibe sahibiz.

ZEYTİNBURNU

Zeytinburnu’nda halı yıkama Sadabad halı yıkama. Zeytinburnu’nda de hijyenik koşullarda halı yıkatmak isteyen herkes Sadabad halı yıkama firmasını seçiyor. Bizi tercih edenler hijyenik koşullarda halılarının yıkandıklarını ve ücretsiz ve hızlı servis imkânına sahip olduklarını biliyorlar.

Kaliteli - Temiz - Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

0212 294 89 80 – 0533 020 57 47

Halı Yıkama Süreci Videoları